SPF

Vyvinuté s dermatológmi

V CeraVe spolupracujeme s dermatológmi na vývoji produktov, ktoré sú zakorenené vo vede a formulované so starostlivo vybranými ingredienciami. Pre viac informácií čítajte ďalej.
Banner Image

ČO POTREBUJETE VEDIEŤ

CeraVe, vyvinutá v spolupráci s dermatológmi, je značkou odporúčanou dermatológmi. Či už potrebujete výrobky pre citlivú, mastnú, aknóznu, zmiešanú alebo normálnu pleť, či potrebujete upokojujúci hydratačný krém pre svoje dieťa, máte špecifické problémy s pleťou, ako je ekzém alebo psoriáza, alebo chcete len hydratačné sérum alebo krém proti starnutiu, CeraVe je tou správnou voľbou.

FAKTY O CERAVE

 • Výrobky CeraVe sú založené na vedeckých poznatkoch z oblasti dermatológie a obsahujú zmes troch esenciálnych ceramidov (ceramidy 1, 3 a 6-II), mastných kyselín a ďalších lipidov, ktoré pomáhajú obnoviť prirodzenú kožnú bariéru.
 • Naša revolučná technológia MultiVesicular Emulsion Technology (MVE) umožňuje našim výrobkom uvoľňovať hydratačné zložky až po dobu 24 hodín – pomáha tak udržať pokožku hydratovanú po celý deň.
 • Priaznivá cena a dostupnosť vo väčšine partnerských lekárňach a dermatológom schválená starostlivosť o pleť CeraVe je dostupnou voľbou pre tých, ktorí chcú vysoko kvalitné produkty bez lekárskeho predpisu.
 • V roku 2005 vyvinuli dermatológovia CeraVe rad produktov starostlivosti o pokožku obohatený o zmes troch základných ceramidov, ktoré pomáhajú obnoviť prirodzenú bariéru pokožky. Navyše výrobky obsahujú aj cholesterol, mastné kyseliny a fytosfingozín. Tieto zložky pôsobia synergicky na udržanie optimálneho stavu kožnej bariéry. Okrem toho sme sa zaviazali k neustálemu vývoju bezpečných a účinných produktov starostlivosti o pleť na základe odborných znalostí.

  Dermatológom schválená starostlivosť o pleť

  Nielenže sú naše produkty vyvinuté v spolupráci s dermatológmi, ale CeraVe je dermatológmi doporučovaná značka hydratačných produktov. CeraVe, ktorý obsahuje tri esenciálne ceramidy, ktoré pomáhajú obnoviť prirodzenú bariéru pokožky s technológiou nepretržitého uvoľňovania (MVE) pre celodennú hydratáciu, ponúka účinné, dermatologické produkty starostlivosti o pleť pre všetky typy pleti.

  Message
  Download Chrome