SPF

Príbeh značky CeraVe začal v roku 2005 potom, čo si odborníci všimli, že mnoho kožných ochorení, ako sú akné, ekzém, psoriáza a suchá koža, mali jedno spoločné: narušenú kožnú bariéru. Značka CeraVe, vyvinutá s dermatológmi, ponúka kompletný rad produktov starostlivosti o pleť, ktorá obsahuje tri esenciálne ceramidy vylepšené o revolučný systém postupného uvoľňovania, ktorý pomáha obnoviť prirodzenú ochrannú kožnú bariéru.

Veda, ktorá siaha až pod kožu

Zrod CeraVe stojí za zložením obsahujúcim ceramidy s technológiou MultiVesicular Emulsion Technology (MVE), ktoré sú identickej pleti. Máme jedinečný rad produktov starostlivosti o pleť s unikátnou zmesou troch základných ceramidov a patentovanou technológiou MVE, ktorá postupne uvoľňuje zloženie obohatené o ceramidy. MVE je podobná tvaru gule s radom vrstiev, ktoré sa pomaly rozpúšťajú a uvoľňujú zložky do vašej pleti. Prípravok pôsobí aj po nanesení a hydratuje vašu pleť po celý deň už pri jednom použití. Tento systém – spolu s našou jedinečnou kombináciou ceramidov – pomáha doplniť existujúce ceramidy vašej pleti, zmierňuje jej suchosť tým, že znižuje stratu vlhkosti, zvyšuje hydratáciu a pomáha obnoviť kožnú bariéru.

FeaturedArticle_DevDerms

VYVINUTÉ S DERMATOLÓGMI

Dermatológmi odporúčané produkty

CeraVe je dermatológomi odporúčaná značka hydratačných krémov. Či už potrebujete produkty pre vašu citlivú, mastnú, aknóznu, zmiešanú alebo normálnu pokožku, potrebujete upokojujúci hydratačný krém pre vaše dieťa, máte špecifické problémy s pokožkou, ako je ekzém alebo psoriáza, alebo len chcete hydratačné sérum alebo krém proti starnutiu, CeraVe môžem pomôcť.

Message
Download Chrome