SPF
Vyvinuté v spolupráci s dermatológmi
FAKTY O SPOLOČNOSTI CERAVE
  • Naše produkty obsahujú zmes troch základných ceramidov (ceramidy 1, 3 a 6-II), mastných kyselín a ďalších lipidov, ktoré sa prirodzene nachádzajú v kožnej bariére.
  • Technológia MultiVesicular Emulsion (MVE), ktorá je súčasťou mnohých našich produktov, umožňuje uvoľňovať hydratačné zložky po dobu 24 hodín.
  • Výrobky starostlivosti o pleť značky CeraVe schválené dermatológmi sú dostupné u väčšiny veľkých predajcov a predstavujú dostupnú možnosť pre všetkých, ktorí chcú vysoko kvalitné výrobky bez nutnosti lekárskeho predpisu.
Vyvíjané v spolupráci s dermatológmi od samého začiatku

Spolupráca s dermatológmi je neoddeliteľnou súčasťou histórie spoločnosti CeraVe už od jej založenia. Naša cesta začala víziou vytvoriť nový štandard v starostlivosti o pleť na základe znalostí popredných odborníkov v tejto oblasti. Pri vytváraní nášho portfólia produktov boli zásadné poznatky dermatológov týkajúce sa zdravia pleti a častých problémov s pleťou, ako sú ekzémy, akné alebo suchá pleť. Naša spolupráca sa neobmedzuje len na rady – je to hlboké, trvalé partnerstvo, vďaka ktorému každý produkt značky CeraVe vychádza z odborných znalostí a nášho neochvejného poslania pomáhať zdraviu vašej pleti. Náš záväzok spolupráce s dermatológmi však nie je len história. Je to sľub, ktorý obnovujeme s každým novým produktom.

Od začiatku vyvíjané s obsahom 3 základných ceramidov

Ceramidy predstavujú základ starostlivosti o pleť značky CeraVe. Ich zásadná rola pri udržiavaní prirodzenej kožnej bariéry je nám dobre známa, a preto do našich produktov pridávame tri základné ceramidy už od samotného počiatku značky. Táto trojica ceramidov – 1, 3 a 6-II – svojim synergickým spojením hydratuje pleť a pomáha udržať vlhkosť v pokožke. Naše jedinečné zloženie vyvinuté v spolupráci s dermatológmi tak pomáha posilňovať prirodzenú ochrannú bariéru pleti proti agresívnym vplyvom v okolitom prostredí a zabraňuje strate vlhkosti.

Od začiatku vyvíjané s použitím technológie postupného uvoľňovania MVE

Zásadnou inováciou značky CeraVe je naša technológia MultiVesicular Emulsion (MVE), čo je revolučný systém uvoľňovania funkčných zložiek, ktorý v našich výrobkoch používame od prvých dní. Technológia MVE bola vyvinutá v spolupráci s dermatológmi tak, aby sa účinné látky našich prípravkov obohatených o ceramidy uvoľňovali po dlhšiu dobu, čo pleti zaisťuje dlhodobú hydratáciu a posilnenie jej ochrannej bariéry. Tento mechanizmus postupného uvoľňovania zahrnutý v mnohých našich produktoch umožňuje stále a kontrolované vstrebávanie zložiek a poskytuje pleti nepretržitú hydratáciu a ochranu po celý deň. Použitie tejto pokročilej technológie zdôrazňuje naše odhodlanie vyvíjať také riešenia starostlivosti o pleť, ktoré neponúkajú len chvíľkovú úľavu, ale naopak poskytujú dlhodobú starostlivosť o pleť, ktorá je podložená vedou.

Message
Download Chrome