SPF

Možno ste v poslednej dobe zachytili, že...

Michael Cera tvrdí, že značku CeraVe vytvoril on. Snáď preto, že má pleť jemnú ako novorodeniatko, alebo kvôli podobnosti mien. Možno je to tým, že podpisoval balenie výrobkov CeraVe a v rozhovoroch ľudí vyzýval, nech si skúsia dať dve a dve dohromady... Alebo je to len súčasť našej najnovšej kampane. Kto vie?
Nech už je dôvod akýkoľvek, nie je tomu tak. „Cera“ v našom názve odkazuje na 3 základné ceramidy. Aj keď Michaelovi veľmi fandíme, značku CeraVe nevyvinul on, ale dermatológovia. A vo svete starostlivosti o pleť sú práve dermatológovia skutočnými celebritami.

Celý príbeh

Pozrite sa na našu reklamu premietanú na Super Bowl a zistíte, ako je to so značkou CeraVe naozaj. 

Michael Cera...Ve?

Ako sa tieto reči o Michaelovi vôbec dostali na svet? Stoja za tým jeho falošné kópie našich výrobkov? To, s akou gráciou sa vie chopiť krému? Alebo snáď jeho rozhovor s Bobbi? Kto vie?

Cera vs. CeraVe

Tím CeraVe
Staňte sa členom rodiny CeraVe a získajte vzorky zadarmo, osobné tipy na starostlivosť o pleť a mnoho ďalšieho.

Hydratačné krémy CeraVe sú vyvinuté v spolupráci s dermatológmi tak, aby dodávali pokožke zdravý vzhľad a chránili jej ochrannú bariéru.

Kto stojí za vývojom

Spolupráca s dermatológmi je neoddeliteľnou súčasťou histórie spoločnosti CeraVe už od jej založenia. Naša cesta začala víziou vytvoriť nový štandard v starostlivosti o pleť na základe znalostí popredných odborníkov v tejto oblasti. Pri vytváraní nášho portfólia produktov boli zásadné poznatky dermatológov týkajúce sa zdravia pleti a častých problémov s pleťou, ako sú ekzémy, akné alebo suchá pleť.
Náš záväzok spolupráce s dermatológmi však nie je len história. Je to sľub, ktorý obnovujeme s každým novým produktom.
Message
Download Chrome