SPF
Obnovujúci krém na ruky

Obnovujúci krém na ruky

NA NORMÁLNU AŽ VEĽMI SUCHÚ POKOŽKU RÚK NEMASTNÁ TEXTÚRA

Zmierňuje vysušenie rúk vďaka obsahu 3 typov esenciálnych ceramidov a kyseliny hyalurónovej

Vystavovanie sa dráždivým vplyvom prostredia, časté umývanie rúk a bežné každodenné činnosti si môžu na pokožke rúk vybrať svoju daň. S obnovujúcim krémom na ruky však môžete dočasne chrániť svoju pokožku a zmierniť jej suchosť, aby vaše ruky vyzerali a boli jemné a zdravé – a to bez ohľadu na to, akým podmienkam čelia. Pri hľadaní krému na ruky pomôžu účinné látky ako kyselina hyalurónová, niacínamid a ceramidy, ktoré hydratujú, upokojujú a obnovujú prirodzenú kožnú bariéru – vytvoria jemnú, na dotyk príjemnú pokožku. Krém na ruky bez parfumácie, ako je CeraVe Obnovujúci krém na ruky, ktorý spĺňa všetko vyššie uvedené, môže byť účinnou voľbou aj pre osoby s citlivou pokožkou. Hydratuje vaše ruky, upokojuje pokožku a obnovuje prirodzenú kožnú bariéru vďaka zloženiu obsahujúcemu kyselinu hyalurónovú, niacínamid a tri esenciálne ceramidy. Náš krém na ruky bez parfumácie má nemastné, rýchlo sa vstrebávajúce zloženie pomáha obnovovať a udržiavať hladkú a jemnú pokožku.

AQUA / WATER, GLYCERIN,CETEARYL ALCOHOL, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE,CETYL ALCOHOL,CETEARETH-20, PETROLATUM,BEHENTRIMONIUM METHOSULFATE, CARBOMER,CERAMIDE AP, CERAMIDE EOP, CERAMIDE NP, CHOLESTEROL,DIMETHICONE,DIPOTASSIUM PHOSPHATE, DISODIUM EDTA, ETHYLHEXYLGLYCERIN, PHENOXYETHANOL,PHYTOSPHINGOSINE, POTASSIUM PHOSPHATE, SODIUM HYALURONATE, SODIUM LAUROYL LACTYLATE, TOCOPHEROL,XANTHAN GUM.

  • Hydratuje suché ruky a pomáha obnoviť ochrannú bariéru pokožky
  • Pomáha predchádzať a dočasne chráni odretú, poškodenú alebo popraskanú pokožku
  • Rýchlo sa vstrebávajúce nemastné zloženie
  • Ceramidy: Pomáhajú obnovovať a udržiavať prirodzenú kožnú bariéru
  • Kyselina hyalurónová: Pomáha udržať prirodzenú vlhk osť pokožky
  • Niacínamid: Pomáha upokojiť pokožku
  • Bez parfumácie
  • Vyvinuté v spolupráci s dermatológmi
  • Aplikujte podľa potreby

Vlastnosti a výhody produktu

Pre starostlivosť o suchú pokožku sú kľúčové zložky, ktoré ju pomáhajú upokojovať a hydratovať. Prípravky CeraVe obsahujú ceramidy, kyselinu hyalurónovú, vitamíny a minerály, ktoré hydratujú pokožku.
Dr. Latanya Benjamin, Certifikovaný dermatológ
Message
Download Chrome