Príbeh CeraVe - Ako sme vyvinuli značku CeraVe s dermatológmi
 

Príbeh CeraVe

Ceramide Chemical Structure 

CeraVe: vyvinuté s dermatológmi

V roku 2005 bola v spolupráci s dermatológmi vyvinutá značka starostlivosti o pokožku, ktorá je obohatená o zmes 3 ceramidov prirodzene sa vyskytujúcich v pleti: ceramid 1, ceramid 3 a ceramid 6-II. Navyše obsahuje aj cholesterol, mastné kyseliny a fytosfingozín. Tieto zložky pôsobia synergicky na udržanie optimálneho stavu kožnej bariéry.

Technológia CeraVe

Unikátna patentovaná štruktúra. Vo vrstvách multivezikulárnej emulzie (MVE), kde sa striedajú olejové a vodné fázy, sú obsiahnuté pleti vlastné ceramidy 1, 3 a 6-II, mastné kyseliny a fytosfingozín. Táto štruktúra umožňuje, že sa aktívne látky uvoľňujú postupne a vďaka tomu je pokožka hydratovaná počas celého dňa.

MVE® Delivery Technology
CeraVe Is Born

Zrodilo sa CeraVe

S kombináciou aktívnych látok, ceramidov a technológiou MVE, CeraVe uviedlo tri hlavné produkty – hydratačný krém, hydratačné mlieko a hydratačnú čistiacu emulziu.

CeraVe dnes

CeraVe v súčasnosti ponúka kompletný rad prípravkov starostlivosti o pleť, ktorý bol vyvinutý pod dohľadom dermatológov. Ich cieľom je ponúknuť riešenie ľuďom, ktorých trápi suchá, popraskaná a krehká pokožka. Prípravky CeraVe pomáhajú zlepšiť funkciu kožnej bariéry, zvýšiť hydratáciu pokožky a stimulovať ďalšiu syntézu lipidov.

CeraVe Today